Fotbalul - ambasadorul pacii
Partener general al FMF



Parteneri oficiali









Partener general al FMF




Parteneri oficiali









Campionatul Moldovei Copii şi Juniori
Divizia B
Seria Est

Ediţia 2016-2017
U-13 U-15, U-17
DIVIZIA B - EST (U-15)
Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. Atletic 8 5 0 3 24-12 15
2. Olan 8 4 2 2 16-14 14
3. ŞS Căuşeni 8 3 3 2 21-21 12
4. ŞS Dubăsari 8 3 2 3 15-13 11
5. ŞS Grigoriopol 8 2 2 4 14-22 8
6. ŞS – Ciobruciu 8 1 3 4 15-23 6

 

DIVIZIA B - EST (U-17)
Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. ŞS – Ciobruciu 8 6 0 2 22-9 18
2. ŞS Dubăsari 8 5 2 1 20-7 17
3. ŞS Căuşeni 8 4 1 3 15-16 13
4. Atletic 8 4 0 4 19-23 12
5. ŞS Grigoriopol 8 2 1 5 14-18 7
6. Olan 8 1 0 7 7-24 3

PROGRAMUL MECIURILOR

TUR
Nr. Data Echipe U-15 U-17 Teren Ora
Etapa I
1 03.11 Atletic - «ŞS – Ciobruciu» 4-0  1-4  Ştefan Vodă 12.00
2 18.09 ŞS Căuşeni - ŞS Dubăsari 3-3  1-1 Căuşeni 12.00
3 18.09 Olan - SS Grigoriopol 3-1  4-0 Olanesti 12.00
Etapa II
4 25.09 ŞS Dubăsari- Atletic 1-2  6-0 Dubasari 12.00
5 25.09 «ŞS – Ciobruciu» - SS Grigoripol 3-3  2-0 Ciobruciu 12.00
6 25.09 ŞS Căuşeni - Olan 3-3  4-0 Căuşeni 12.00
Etapa III
7 02.10 SS Grigoripol - Atletic 1-4 1-3 Grigoriopol 12.00
8 02.10 Olan - ŞS Dubăsari 3-2 1-2 Olanesti 12.00
9 02.10 «ŞS – Ciobruciu» - ŞS Căuşeni 4-4 4-0 Ciobruciu 12.00
Etapa IV
10 09.10 Atletic - Olan 2-3  3-0  Ştefan Vodă 12.00
11 09.10 ŞS Căuşeni - SS Grigoripol 3-1  4-1  Căuşeni 12.00
12 09.10 ŞS Dubăsari - «ŞS – Ciobruciu» 4-1  0-2  Dubasari 12.00
Etapa V
13 16.10 Atletic - ŞS Căuşeni 5-1 4-0  Ştefan Vodă 12.00
14 16.10 Olan- «ŞS – Ciobruciu» 0-0 1-2  Olanesti 12.00
15 16.10 SS Grigoripol -ŞS Dubăsari 3-3 0-0  Grigoriopol 12.00
Etapa VI
16 23.10 «ŞS – Ciobruciu» - Atletic 5-2  6-1  Ciobruciu 12.00
17 23.10 ŞS Dubăsari- ŞS Căuşeni 0-1  4-0  Dubasari 12.00
18 23.10 SS Grigoripol - Olan 3-1  7-0  Grigoriopol 12.00
Etapa VII
19 30.10 Atletic - ŞS Dubăsari 0-1  2-3  Ştefan Vodă 12.00
20 30.10 SS Grigoripol-«ŞS – Ciobruciu» 2-0  2-0  Grigoriopol 12.00
21 30.10 Olan - ŞS Căuşeni 3-2  0-2  Olanesti 12.00
Etapa VIII
22 06.11 Atletic - SS Grigoripol 5-0  5-3  Ştefan Vodă 12.00
23 12.11 ŞS Dubăsari - Olan 1-0  4-1  Dubasari 14.00
24 06.11 ŞS Căuşeni - «ŞS – Ciobruciu» 4-2  4-2  Căuşeni 11.00
Etapa IX
             
             
             
             
Etapa X
             
             
             
             
Etapa XI
             
             
             
             
Etapa XII
             
             
             
             
Etapa XIII
             
             
             
             
Etapa XIV
             
             
             
             
Etapa XV
             
             
             
             
© 2020 Federaţia Moldovenească de Fotbal
Send mail