Fotbalul - ambasadorul pacii
Partener general al FMF



Parteneri oficiali









Partener general al FMF




Parteneri oficiali









Campionatul Moldovei Copii şi Juniori
Divizia B
Seria Sud

Ediţia 2016-2017
U-13 U-15, U-17
DIVIZIA B - SUD (U-15)
Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. SS Ceadir Lunga 8 6 0 2 28-10 18
2. FC Vulcanesti 8 6 0 2 19-6 18
3. SS Cantemir 8 6 0 2 22-10 18
4. SS Congaz 8 4 1 3 14-15 13
5. FC Prut 8 3 2 3 22-15 11
6. SS Taraclia 8 3 0 5 13-19 9
7. SS Copceac 8 2 2 4 8-19 8
8. FC Sparta 8 2 0 6 14-28 6
9. SS Comrat-Maiak 8 1 1 6 9-27 4

 

DIVIZIA B - SUD (U-17)
Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. SS Cantemir 8 7 1 0 39-7 22
2. SS Ceadir Lunga 8 5 0 3 28-25 15
3. SS Taraclia 8 4 1 3 18-11 13
4. FC Prut 8 4 1 3 24-21 13
5. FC Sparta 8 4 0 4 22-21 12
6. SS Comrat-Maiak 8 4 0 4 19-29 12
7. SS Copceac 8 2 3 3 25-25 9
8. SS Congaz 8 2 0 6 16-31 6
9. FC Vulcanesti 8 0 2 6 6-27 2

PROGRAMUL MECIURILOR

TUR
Nr. Data Echipe U-15 U-17 Teren Ora
Etapa I
1 11.09.2016 FC "Prut" - FC Vulcanesti 0-1  6-1  Leova 11.00
2 11.09.2016 SS Ciadir Lunga - SS Copceac 9-0  6-2  C.Lunga (sintetic) 11.00
3 11.09.2016 SS Comrat - "Maiak" FC "Sparta" 2-0  5-2  Chirsova 11.00
4 11.09.2016 SS Congaz - SS Taraclia 2-1  1-3  Congaz 11.00
5   SS Cantemir libera        
Etapa II
6 18.09.2016 FC "Sparta" - FC "Prut" 1-7  3-0  Selemet 11.00
7 18.09.2016 FC Vulcanesti - SS Ciadir Lunga 1-2  0-2  Vulcăneşti 11.00
8 18.09.2016 SS Cantemir - SS Comrat - "Maiak" 6-2  4-0  Stoianovca 11.00
9 18.09.2016 SS Copceac - SS Congaz 3-1  6-2  Copceac 11.00
10 18.09.2016 SS Taraclia libera        
Etapa III
11 25.09.2016 FC "Prut" - SS Cantemir 1-3  2-8  Leova 11.00
12 25.09.2016 SS Ciadir Lunga - FC "Sparta" 4-0  4-2  C.Lunga (sintetic) 11.00
13 25.09.2016 SS Congaz - FC Vulcanesti 2-1  5-0  Congaz 11.00
14 25.09.2016 SS Taraclia - SS Copceac 1-2  3-1  Taraclia 11.00
15 25.09.2016 SS Comrat - "Maiak" libera        
Etapa IV
16 02.10.2016 FC "Sparta" - SS Congaz 4-1  7-2  Selemet 11.00
17 02.10.2016 FC Vulcanesti - SS Taraclia 6-0  2-2  Vulcăneşti 11.00
18 02.10.2016 SS Cantemir - SS Ciadir Lunga 2-1  5-1  Stoianovca 11.00
19 02.10.2016 SS Comrat - "Maiak" FC "Prut" 3-6  4-2  Chirsova 11.00
20 02.10.2016 SS Copceac libera        
Etapa V
21 09.10.2016 SS Ciadir Lunga - SS Comrat - "Maiak" 4-0  8-4  C.Lunga (sintetic) 11.00
22 09.10.2016 SS Congaz - SS Cantemir 2-1  1-7  Congaz 11.00
23 13.10.2016 SS Copceac - FC Vulcanesti 0-1  1-1  Copceac 14.30
24 09.10.2016 SS Taraclia - FC "Sparta" 5-4  2-0  Taraclia 11.00
25 09.10.2016 FC "Prut" libera        
Etapa VI
26 16.10.2016 FC "Prut" - SS Ciadir Lunga 5-3  7-2  Leova 11.00
27 16.10.2016 FC "Sparta" - SS Copceac 2-1  6-5  Selemet 11.00
28 16.10.2016 SS Cantemir - SS Taraclia 2-0  3-0  Stoianovca 11.00
29 13.11.2016 SS Comrat - "Maiak" - SS Congaz 1-4  1-0  Chirsova 11.00
30   FC Vulcanesti libera        
Etapa VII
31 23.10.2016 FC Vulcanesti - FC "Sparta" 4-1  1-2  Vulcăneşti 11.00
32 23.10.2016 SS Congaz - FC "Prut" 1-1  1-4  Congaz 11.00
33 23.10.2016 SS Copceac - SS Cantemir 0-3  3-3  Copceac 11.00
34 23.10.2016 SS Taraclia - SS Comrat - "Maiak" 3-0  7-1  Taraclia 11.00
35   SS Ciadir Lunga libera        
Etapa VIII
36 30.10.2016 FC "Prut" - SS Taraclia 1-2  1-0  Leova 11.00
37 30.10.2016 SS Cantemir - FC Vulcanesti 1-2  7-0  Stoianovca 11.00
38 30.10.2016 SS Ciadir Lunga - SS Congaz 3-1  3-4  C.Lunga (sintetic) 11.00
39 30.10.2016 SS Comrat - "Maiak" - SS Copceac 1-1  2-5  Chirsova 11.00
40   FC "Sparta" libera        
Etapa IX
41 06.11.2016 FC "Sparta" - SS Cantemir 2-4  0-2  Selemet 11.00
42 06.11.2016 FC Vulcanesti - SS Comrat - "Maiak" 3-0  1-2  Vulcăneşti 11.00
43 06.11.2016 SS Copceac - FC "Prut" 1-1  2-2  Copceac 11.00
44 06.11.2016 SS Taraclia - SS Ciadir Lunga 1-2  1-2  Taraclia 11.00
45   SS Congaz libera        
Etapa X
46            
47            
48             
49            
50            
Etapa XI
51            
52            
53            
54            
55            
Etapa XII
56            
57            
58            
59            
60            
Etapa XIII
61            
62            
63            
64            
65            
Etapa XIV
66            
67            
68            
69            
70            
Etapa XV
71            
72            
73            
74            
75            
Etapa XVI
76            
77            
78            
79            
80            
Etapa XVII
81            
82            
83            
84            
85            
Etapa XVIII
 86            
 87            
 88            
 89            
 90            
© 2020 Federaţia Moldovenească de Fotbal
Send mail