Fotbalul - ambasadorul pacii
Partener general al FMF



Parteneri oficiali









Partener general al FMF




Parteneri oficiali









Campionatul la fotbal feminin (junioare)

Fotbal feminin
Junioare, Liga Regională NORD
Ediţia 2016-2017
CLASAMENT U-16
Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. ȘS Ungheni 6 5 1 0 33-2 16
2. FC Belceanka 6 5 1 0 31-2 16
3. FC Brătușeni 6 3 1 2 11-8 10
4. Moldova Mîndrești 6 2 1 3 10-5 7
5. ȘS Soroca 6 1 2 3 2-16 5
6. ȘS Ocnița 6 1 0 5 1-26 3
7. Academia Viitorul 6 1 0 5 5-34 3

PROGRAMUL MECIURILOR

Nr.
Data
Echipe
U-14
U-16
Teren
Ora
Etapa I
1 11.09.2016 FC Belceanka - Academia Viitorul 3-0  11-1  Bălți, ȘSSF 13-00
2   ȘS Ungheni - liberă        
3 29.10.2016 Moldova Mîndrești - ȘS Ocnița 1-1  5-0  Mîndrești 12-00
4 10.09.2016 FC Brătușeni - ȘS Soroca 0-0  0-0  Brătușeni 12-00
Etapa II
5 17.09.2016 Academia Viitorul - ȘS Soroca 1-1  4-0  Hîrtop 12-00
6 17.09.2016 ȘS Ocnița - FC Brătușeni 0-0  0-5  Ocnița 12-00
7   Moldova Mîndrești -  liberă        
8 17.09.2016 FC Belceanka - ȘS Ungheni 2-1  1-1  Bălți, ȘSSF 15-00
Etapa III
9 24.09.2016 ȘS Ungheni - Academia Viitorul 4-0  13-0  Ungheni 12-00
10 24.09.2016 Moldova Mîndrești- FC Belceanka 0-6  0-1  Mîndrești 12-00
11   FC Brătușeni - liberă        
12 24.09.2016 ȘS Soroca - ȘS Ocnița 0-1  2-0  Soroca 12-00
Etapa IV
13 01.10.2016 Academia Viitorul - ȘS Ocnița 2-1  0-1  Hîrtop 12-00
14   ȘS Soroca -  liberă        
15 01.10.2016 FC Belceanka - FC Brătușeni 4-1  6-0  Bălți, ȘSSF 13-00
16 01.10.2016 ȘS Ungheni - Moldova Mîndrești 9-0  3-0  Ungheni 12-00
Etapa V
17 04.11.2016 Moldova Mîndrești- Academia Viitorul 0-3  5-0  Mîndrești 12-00
18 08.10.2016 FC Brătușeni- ȘS Ungheni 2-2  1-2 Brătușeni 12-00
19 29.10.2016 ȘS Soroca - FC Belceanka 1-1 0-4 Soroca 12-00
20   ȘS Ocnița - liberă        
Etapa VI
21   Academia Viitorul -  liberă        
22 04.11.2016 FC Belceanka - ȘS Ocnița 6-0  8-0  Bălți, ȘSSF 13-00
23 15.10.2016 ȘS Ungheni - ȘS Soroca 4-1  8-0  Ungheni 12-00
24 15.10.2016 Moldova Mîndrești - FC Brătușeni 0-3  0-1  Mîndrești 12-00
Etapa VII
25 22.10.2016 FC Brătușeni - Academia Viitorul 1-0  4-0  Brătușeni 12-00
26 22.10.2016 ȘS Soroca - Moldova Mîndrești 1-0  0-0  Soroca 12-00
27 22.10.2016 ȘS Ocnița - ȘS Ungheni 0-1  0-6  Ocnița 12-00
28   FC Belceanka -  liberă        
Etapa VIII
29   Academia Viitorul - FC Belceanka     Hîrtop 12-00
30   ȘS Ungheni - liberă        
31   ȘS Ocnița - Moldova Mîndrești     Ocnița 12-00
32   ȘS Soroca- FC Brătușeni     Soroca 12-00
Etapa IX
33   ȘS Soroca - Academia Viitorul     Soroca 12-00
34   FC Brătușeni - ȘS Ocnița     Brătușeni 12-00
35   Moldova Mîndrești - liberă        
36   ȘS Ungheni - FC Belceanka     Ungheni 12-00
Etapa X
37   Academia Viitorul - ȘS Ungheni     Hîrtop 12-00
38   FC Belceanka- Moldova Mîndrești     Bălți, ȘSSF 12-00
39   FC Brătușeni - liberă        
40   ȘS Ocnița - ȘS Soroca     Ocnița 12-00
Etapa XI
41   ȘS Ocnița - Academia Viitorul     Ocnița 12-00
42   ȘS Soroca - liberă        
43   FC Brătușeni - FC Belceanka     Brătușeni 12-00
44   Moldova Mîndrești - ȘS Ungheni     Mîndrești 12-00
Etapa XII
45   Academia Viitorul - Moldova Mîndrești     Hîrtop 12-00
46   ȘS Ungheni - FC Brătușeni     Ungheni 12-00
47   FC Belceanka - ȘS Soroca     Bălți, ȘSSF 12-00
48  

ȘS Ocnița - liberă

       
Etapa XIII
49   Academia Viitorul - liberă        
50   ȘS Ocnița - FC Belceanka     Ocnița 12-00
51   ȘS Soroca - ȘS Ungheni     Soroca 12-00
52   FC Brătușeni - Moldova Mîndrești     Brătușeni 12-00
Etapa XIV
53   Academia Viitorul - FC Brătușeni     Hîrtop 12-00
54   Moldova Mîndrești - ȘS Soroca     Mîndrești 12-00
55   ȘS Ungheni - ȘS Ocnița     Ungheni 12-00
56   FC Belceanka - liberă
       
© 2020 Federaţia Moldovenească de Fotbal
Send mail