Fotbalul - ambasadorul pacii
Partener general al FMF



Parteneri oficiali









Partener general al FMF




Parteneri oficiali









Campionatul la fotbal feminin (junioare)

Fotbal feminin
Junioare, Liga Regională CENTRU
Ediţia 2016-2017
CLASAMENT U-16
Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. CS Noroc 11 9 2 0 39-10 29
2. ŞS Anenii Noi 11 9 1 1 35-6 28
3. LTPS-2 11 5 1 5 15-12 16
4. ŞS Ciobruciu 11 4 3 4 36-27 15
5. PGU-ŞS-FC Alga 11 4 2 5 23-21 14
6. ARF Criuleni 11 4 1 6 19-17 13
7. Real Succes-Buiucani 11 3 2 6 14-21 11
8. Narta-ŞS Drăsliceni 11 0 0 11 1-68 0

PROGRAMUL MECIURILOR

Nr.
Data
Echipe
U-14
U-16
Teren
Ora
Etapa I
1 04.09.2016 CS Noroc - Narta-ȘS Drăsliceni 1-2  11-0 Nimoreni 12-00
2 04.09.2016 PGU-ȘS-FC Alga - Real Succes-Buiucani 0-3  0-3  Tiraspol or. 12-00
3 04.09.2016 ȘS Ciobruciu - ȘS Anenii Noi 1-4  2-4  Ciobruciu 12-00
4 04.09.2016 ARF Criuleni - LTPS-2 2-0  0-1  Criuleni 12-00
Etapa II
5 11.09.2016 Narta-ȘS Drăsliceni - LTPS-2 4-0  0-4  Drăsliceni 12-00
6 11.09.2016 ȘS Anenii Noi - ARF Criuleni 1-2  4-1  Puhăceni 12-00
7 11.09.2016 Real Succes-Buiucani - ȘS Ciobruciu 3-0  2-0  Real Succes 12-00
8 11.09.2016 CS Noroc - PGU-ȘS-FC Alga 2-0  4-2  Nimoreni 12-00
Etapa III
9 17.09.2016 PGU-ȘS-FC Alga - Narta-ȘS Drăsliceni 0-2  3-0  Tiraspol or. 12-00
10 17.09.2016 ȘS Ciobruciu- CS Noroc 2-2  1-1  Ciobruciu 12-00
11 18.09.2016 ARF Criuleni - Real Succes-Buiucani 3-3  3-0  Criuleni 12-00
12 17.09.2016 LTPS-2 - ȘS Anenii Noi 0-3  0-1  Nimoreni 12-00
Etapa IV
13 24.09.2016 Narta-ȘS Drăsliceni - ȘS Anenii Noi 2-3  0-7  Drăsliceni 12-00
14 24.09.2016 Real Succes-Buiucani - LTPS-2 0-3  0-2  Real Succes 12-00
15 24.09.2016 CS Noroc - ARF Criuleni 0-1  4-0  Nimoreni 12-00
16 24.09.2016 PGU-ȘS-FC Alga - ȘS Ciobruciu 3-0  3-6  Tiraspol or. 10-00
Etapa V
17 29.09.2016 ȘS Ciobruciu- Narta-ȘS Drăsliceni 1-3  16-1  Ciobruciu 14-00
18 01.10.2016 ARF Criuleni- PGU-ȘS-FC Alga 3-0  1-2  Criuleni 11-00
19 01.10.2016 LTPS-2 - CS Noroc 3-0  0-2  Nimoreni 12-00
20 01.10.2016 ȘS Anenii Noi- Real Succes-Buiucani 0-1  4-1  Puhăceni 12-00
Etapa VI
21 19.11.2016 Narta-ȘS Drăsliceni - Real Succes-Buiucani 0-1 0-3  Ratus 12-00
22 19.11.2016 CS Noroc - ȘS Anenii Noi 1-4 1-1  Nimoreni 13-00
23 03.12.2016 PGU-ȘS-FC Alga - LTPS-2 2-2 4-0  Tiraspol or. 12-00
24 08.10.2016 ȘS Ciobruciu - ARF Criuleni 0-2 3-2  Ciobruciu 12-00
Etapa VII
25 15.10.2016 ARF Criuleni - Narta-ȘS Drăsliceni 0-3 5-0  Criuleni 12-00
26 15.10.2016 LTPS-2 - ȘS Ciobruciu 2-0 0-2  Nimoreni 12-00
27 15.10.2016 ȘS Anenii Noi - PGU-ȘS-FC Alga 4-1 1-0  Puhăceni 12-00
28 15.10.2016 Real Succes-Buiucani - CS Noroc 0-1 1-3  Real Succes 12-00
Etapa VIII
29 26.11.2016 Narta-ȘS Drăsliceni - CS Noroc 3-0  0-3  Ratus 12-00
30 26.11.2016 Real Succes-Buiucani - PGU-ȘS-FC Alga 1-1  1-1  Real Succes 12-00
31 26.11.2016 ȘS Anenii Noi - ȘS Ciobruciu 2-1  7-0  Puhăceni 12-00
32 19.11.2016 LTPS-2- ARF Criuleni 0-0  1-1  Nimoreni 10-00
Etapa IX
33 29.10.2016 LTPS-2 - Narta-ȘS Drăsliceni 1-5  5-0  Nimoreni 12-00
34 29.10.2016 ARF Criuleni - ȘS Anenii Noi 3-1  1-0  Criuleni 12-00
35 29.10.2016 ȘS Ciobruciu - Real Succes-Buiucani 0-2  2-2  Ciobruciu 12-00
36 29.10.2016 PGU-ȘS-FC Alga - CS Noroc 3-0  1-4  Tiraspol or. 12-00
Etapa X
37 05.11.2016 Narta-ȘS Drăsliceni - PGU-ȘS-FC Alga 3-0  0-6  Drăsliceni 12-00
38 05.11.2016 CS Noroc- ȘS Ciobruciu 3-1  4-3  Nimoreni 12-00
39 05.11.2016 Real Succes-Buiucani - ARF Criuleni 0-0  0-4  Joma Arena 12-00
40 05.11.2016 ȘS Anenii Noi - LTPS-2 5-1  1-0  Puhăceni 12-00
Etapa XI
41 12.11.2016 ȘS Anenii Noi - Narta-ȘS Drăsliceni 2-1  5-0  Puhăceni 12-00
42 12.11.2016 LTPS-2 - Real Succes-Buiucani 1-0  2-1  Nimoreni 12-00
43 12.11.2016 ARF Criuleni - CS Noroc 4-1  1-2  Criuleni 12-00
44 12.11.2016 ȘS Ciobruciu - PGU-ȘS-FC Alga 0-0  1-1  Ciobruciu 11-00
Etapa XII
45   Narta-ȘS Drăsliceni - ȘS Ciobruciu     Drăsliceni  
46   PGU-ȘS-FC Alga - ARF Criuleni     Tiraspol or.  
47   CS Noroc - LTPS-2     Nimoreni  
48   Real Succes-Buiucani - ȘS Anenii Noi     Real Succes  
Etapa XIII
49   Real Succes-Buiucani - Narta-ȘS Drăsliceni     Real Succes  
50   ȘS Anenii Noi - CS Noroc     Puhăceni  
51   LTPS-2 - PGU-ȘS-FC Alga     Nimoreni  
52   ARF Criuleni - ȘS Ciobruciu     Criuleni  
Etapa XIV
53   Narta-ȘS Drăsliceni - ARF Criuleni     Drăsliceni  
54   ȘS Ciobruciu - LTPS-2     Ciobruciu  
55   PGU-ȘS-FC Alga - ȘS Anenii Noi     Tiraspol or.  
56   CS Noroc - Real Succes-Buiucani     Nimoreni  
Etapa XV
57   1 - 8        
58   2 - 7        
59   3 - 6        
60   4 - 5        
Etapa XVI
61   8 - 5        
62   6 - 4        
63   7 - 3        
64   1 - 2        
Etapa XVII
65   2 - 8        
66   3 - 1        
67   4 - 7        
68   5 - 6        
Etapa XVIII
69   8 - 6        
70   7 - 5        
71   1 - 4        
72   2 - 3        
Etapa XIX
73   3 - 8        
74   4 - 2        
75   5 - 1        
76   6 - 7        
Etapa XX
77   8 - 7        
78   1 - 6        
79   2 - 5        
80   3 - 4        
Etapa XXI
81   4 - 8        
82   5 - 3        
83   6 - 2        
84   7 - 1        
© 2020 Federaţia Moldovenească de Fotbal
Send mail