Fotbalul - ambasadorul pacii
Partener general al FMF



Parteneri oficiali









Partener general al FMF




Parteneri oficiali









Conducerea FMF

Pavel Cebanu
Preşedinte al FMF

ales pe: 01.02.1997
reales pe: 03.02.2001
06.02.2005
06.02.2009
03.02.2013
 

Nicolai Cebotari
Secretar General

ales pe: 26.03.1998
reales pe: 03.02.2001
06.02.2005
06.02.2009
03.02.2013

 

Mihai Anghel
Prim Vicepreşedinte

ales pe 06.02.2009
reales pe 03.02.2013

 

Gheorghe Cârlan
Vicepreşedinte

ales pe 06.02.2009
reales pe 03.02.2013

 

Nicolae Sandu
Vicepreşedinte

ales pe 06.02.2009
reales pe 03.02.2013

 

Ruslan Berzoi
Vicepreşedinte

ales pe 13.04.2014

© 2018 Federaţia Moldovenească de Fotbal
Send mail